
Kerknieuws en vieringenrooster juli
Vieringenrooster juli.
Vrijdag 4 juli 8.45 uur: Schoolviering in de feesttent.
Thema: Wij dromen van ….
Voorganger: Gerard van Oijen.
Alle schoolkinderen en de leerkrachten komen vanmorgen in de feesttent samen om even stil te staan bij het voorbije jaar. Een viering waarbij ook ouders, opa’s en oma’s en dorpsbewoners van harte welkom zijn.
Zondag 6 juli 9.30 uur: Gebedsviering in de feesttent.
Thema: Godsrijk van vrede.
Voorganger: Dinie Koenjer en Linda Peters m.m.v. gemend koor en zangkoor Together.
Intenties: Hans Oosterwijk, Herman Broeknellis, Mies Hemels, overleden ouders Elshof-Jansman.
De gebedsviering vindt plaats in de tent op het feestterrein achter het dorpshuis. Na afloop van de viering is er gelegenheid om samen achter in de tent koffie/thee te drinken.
Zondag 13 juli 9.00 uur: Eucharistieviering.
Thema: de naaste zijn.
Voorganger: Pastor Hans de Vries m.m.v. gemengd koor.
Intenties: Graads en Herman Elshof, Hein en Diny Lugtenberg-Elshof.
Nieuws.
Oud Papier.
De container waarin oud papier kan worden verzameld staat zaterdag 9 augustus weer bij de sportvelden.
Kermiscollecte.
Ieder jaar wordt er aan het eind van de tentviering een collecte gehouden met een speciaal doel. Dit jaar gaat de opbrengst van de collecte naar de Stichting Opkikker. Deze stichting heeft als doel het verzorgen van ontspanning voor gezinnen met een langdurig ziek kind en door middel van een ‘Opkikker dag’ om de ziekte even naar de achtergrond te laten verdwijnen. Bijna alle kinderen die een opkikker dag hebben beleefd, worden daarna Ambassadeur. Zij zetten zich geheel vrijblijvend in voor de Stichting. Jesse Middelkamp is een van deze Ambassadeurs. Hij komt tijdens de viering hier het een en ander over vertellen.
Pastoraatsgroep.
Deurcollecte.
De deurcollecte voor de Nederlandse Missionaris, met Pinksteren, heeft € 61.80 opgebracht. Iedereen hartelijk dank hiervoor.
Vanaf nu minder zondagvieringen.
Afgelopen jaarvergadering heeft de locatieraad voorgesteld om de zondagviering terug te brengen naar 1 keer per 2 weken. Omdat het kerkbezoek afneemt en ook het aantal beschikbare pastores beperkt is. Ook de belasting van de vrijwilligers kunnen we hiermee verlichten. De aanwezigen konden hier in groten getale mee instemmen. Ook het pastorale team en het kerkbestuur stemde hiermee in.
Daarom is er met ingang van juli elke even week een woord en communieviering of een eucharistieviering. De bijzondere vieringen zoals de kermisviering vallen buiten dit schema. Dus de eerste reguliere viering is op 13 juli weeknummer 28. Wil je toch een kerkdienst bezoeken op de tussenliggende weekenden, dan kan dat natuurlijk in een van de andere locaties. Het schema vind je achter in het Kerkepad. Ook al is het minder maar op deze manier kan er nog wel in Lierderholthuis worden gevierd. En blijven we op de eerste even zondag van de maand samen koffiedrinken.
Locatieraad en pastoraatsgroep van de H. Nicolaaslocatie
Vakantie.
Het is weer vakantietijd. Een aantal van ons gaan op reis, weer anderen blijven thuis. In de komende periode is er hopelijk voor iedereen wat meer tijd voor rust en ontspanning. De locatieraad en de pastoraatsgroep wens u allen een mooie vakantie- en zomerperiode.